Kultūra

2018.08.13 11:28

„LRT OPUS terasoje“ – hipių legendos Fantuzzi ir J. Didžiulio koncertas

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.08.13 11:28

Menų fabriko „Loftas“ kieme įsikūrusioje „LRT OPUS terasoje“ tęsiasi muzikiniai pasirodymai – pirmadienį čia savo muzikinius eksperimentus pristatys Jurgis Didžiulis ir gyva hipių legenda vadinamas Fantuzzi.

Atlikėjai žada ne tik surengti interaktyvų pasirodymą „LRT OPUS terasoje“, bet ir drauge įrašyti naują kūrinį.

Pasak J. Didžiulio, Fantuzzi yra unikali asmenybė.

„Jis yra vaikščiojanti hipių enciklopedija. Jis dalyvavo visuose svarbiausiuose hipių įvykiuose“, – sako muzikantas.

Kaip skelbia koncerto organizatoriai, Fantuzzi yra dalyvavęs pirmuosiuose „Woodstock“, „Rainbow Gatherings“, „Burning Man“ festivaliuose, „Standing Rock“, „Occupy Wallstreet“, „Anti-Vietnam Protest“ ir „Earth Day“ akcijose. Hipių klestėjimo laikotarpiu jis bendravo su tokiomis legendinėmis asmenybėmis kaip Timothy Leary, Ramas Daasas, Bobas Dylanas ir Larry Harvey. Su savo įtraukiančių pasirodymų programa Fantuzzi jau spėjo išmaišyti visą pasaulį.

Pasak J. Didžiulio, Fantuzzi skleidžia žinią, kad „tikėjimas ir meile gali pakeisti pasaulį, jeigu mes šiais įrankiais naudosimės tikslingai“.

„Apie tai, jog meilės galia gali transformuoti bendruomenes ir visuomenę, Fantuzzi jau skaitė pranešimus  „TEDx Vilnius“ ir „Burning Man“ festivalyje. Taigi mūsų naujas kūrinys „Love Warrior“ yra mūsų kryptingo bendradarbiavimo rezultatas. Ši daina jau sėkmingai nuskambėjo „Burning Man“ festivalyje, tad dabar pateiksime ją ir dar platesniam klausytojų ratui“, – pasakoja J. Didžiulis.

Daugiau apie tai – įraše.