Naujienų srautas

Kultūra2018.07.12 15:12

Ironvytas „Vasaros terasoje“ pristatė kūrinius iš rudenį pasirodysiančio albumo

Trečiadienio vakarą „Vasaros terasoje“ reperis Vytautas Medineckas-Ironvytas surengė koncertą, kuriame pristatė ir naujų kūrinių iš rudenį pasirodysiančio savo albumo. „Gimtajame mieste norisi padaryti geriausia, ką galiu“, – portalui LRT.lt sako atlikėjas.  

Jau trečią koncertą Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje įsikūrusioje „Vasaros terasoje“ trečiadienį nuskambėjusi Ironvyto muzika šįkart – ypatinga. Ją savo klausytojams reperis pristatė pirmą kartą.

„Šis skiriasi tuo, kad žmonės išgirdo naujų dainų iš trečiojo mano albumo, kuris pasirodys rudenį. Šiuo metu jį įrašinėju, jau padaryta daugiau nei pusė darbo, planuoju jį pristatyti spalio arba lapkričio mėnesį“, – teigia atlikėjas.

Trečiadienį vykęs koncertas Ironvytui taip pat reikšmingas tuo, kad vėl pasirodė savo gimtajame mieste: „Vilniuje koncertuoju labai nedaug, dažniausiai mus kviečia į mažesnius miestus ir miestelius. Tai vienas iš nedaugelio koncertų, prieš kuriuos aš jaudinausi, kiti koncertai prieš šį nublanksta. Kai žinau, kad ateis ir mano draugai, pažįstami, bendramoksliai ir vertins koncertą – gimtajame mieste norisi padaryti geriausia, ką galiu. Jis taip pat ilgesnis, nei paprastai – net pusantros valandos.“

Reperis tikina, kad šiam koncertui ypatingai ruošėsi – reikėjo net fizinio pasirengimo: „Rytais specialiai bėgiojau tam, kad palavinčiau kvėpavimą ir ištvermę. 1,5 valandos repuoti ir šokinėti ant scenos – didelis iššūkis.“

Panašu, kad Ironvytui svarbūs kiekvieno gerbėjo poreikiai – koncerto laiką jis specialiai derino prie Pasaulio futbolo čempionato. „Kadangi esu neatsiejamas nuo sporto, tai paankstinome koncertą dėl futbolo čempionato. Koncertas truks iki 21 val., o po jo žmonės galės pasilikti žiūrėti futbolą“, – šypsosi Ironvytas.

Nors pasiruošti koncertui reikėjo milžiniško darbo ir pastangų, jam praėjus dainininkas atsipūsti neskuba – dar laukia pasiruošimas naujojo albumo pristatymui. „Mano gyvenimas – ne vien muzika, tai ir verslas, ir filmavimasis. Deja, bet atostogas sau leisti galėsiu tik spalio mėnesį.

Po koncerto vėl bėgsiu į studiją ir toliau įrašinėsiu kūrinius, nes turiu planų ne tik išleisti albumą, bet ir nufilmuoti dar 5 klipus. Kai kuriuos planuojame filmuoti Ukrainoje, Egipte. Tai taip derinsiu poilsį ir darbą“, – pasakoja Ironvytas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi