Naujienų srautas

Kultūra2019.10.05 16:51

MOratonas neužkimš gatvių, nebent akis: apžiūrėti nostalgiškos 90-ųjų parodos plūsta miestiečiai

LRT.lt 2019.10.05 16:51

MO muziejuje – ir vėl šventinis džiugus bruzdesys. Yra dėl ko džiaugtis – atidaryta didžioji paroda, pavadinta „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“. Ši paroda, it kelionė laiku, nukels į margus ir įvairiapusius 90-uosius. Visą savaitgalį muziejuje yra ką veikti – laukia ne tik įspūdinga ekspozicija, bet ir diskusijos, ekskursijos, net vakarėliai.

Spalio 5–6 d. muziejuje savo 90-ųjų istorijomis dalinasi ir vsiems puikiai žinomi žmonės iš kultūros, meno ir kitų sričių. Šeštadienį ir sekmadienį apsilankę MO, žiūrovai galės išgirsti Igno Jonyno, Rimantės Valiukaitės, Renatos Mikailionytės istorijų. Įdomų renginį ruošiantis Tomas Ramanauskas nagrinės 90-ųjų reklamas.

Lankytojai taip pat turės galimybę susitikti su menininkais, kurių darbai eksponuojami parodoje: Niujorke gyvenančiu Žilvinu Kempinu, iš Paryžiaus į Lietuvą atvykusiais Svajone ir Pauliumi Stanikais, taip pat Aurelija Maknyte ir Dainiumi Liškevičiumi.

MOratono metu vyks ekskursijos su parodos kuratoriais. Šeštadienio vakarą specialiai MO muziejui Vilniaus miesto šokio teatras „Low Air“ rengia specialų pasirodymą, o elektroninės muzikos kūrėjas Manfredas žada priminti laiką aplenkusius ir vis dar aktualiai skambančius 90-ųjų kūrinius.

MOratono akimirkos – LRT.lt galerijoje.

MO muziejuje – paroda „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“, kuri primins Tvin Pyksą ir galėsite išvysti garsiąją Albino lėlę
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi