Naujienų srautas

Gyvenimas2020.03.16 11:11

Pirmoje „Įdomiojoje pamokoje tiesiogiai“ – Vaidoto Valiukevičiaus kūno kultūra ir namų darbai

LRT.lt 2020.03.16 11:11

Pirmadienį, kovo 16 dieną, 13 val. LRT TELEVIZIJOS eteryje ir portale LRT.lt vyko pirmoji specialaus projekto „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ laida.

Su smalsiaisiais žiūrovais sveikinosi istorikas Mindaugas Nefas, kuris pažėrė įdomių pasakojimų apie krepšinį Lietuvoje, o Kūno kultūrą vedė Vaidotas Valiukevičius iš grupės „The Roop“.

Vaidoto Valiukevičiaus judesio pamoka: nuo „aš užsidegęs“ iki „prasiplatinu sau kelią“ žingsnelių

Pamokos vedėjai – Vidas Bareikis ir Robertas Petrauskas.

Pamokos įrašas:

„Visuomeninis transliuotojas LRT reaguoja į susidariusią situaciją šalyje, todėl keičia LRT TELEVIZIJOS programų tinklelį taip, kad namuose likę vaikai galėtų laiką leisti naudingai ir įdomiai.

Kiekvieną darbo dieną tiesiogiai transliuosime specialią laidą, kurioje vaikams pasiūlysime įdomaus, edukacinio, įtraukiančio turinio. Prie projekto kviesime prisijungti įvairius žinomus Lietuvos specialistus, tarp jų ir mokytojus“, – komentuoja LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas.

„Mes ne tik žaisime interaktyvias viktorinas. Prie ekranų vaikus kvies žinomiausi Lietuvos mokslininkai ir kūrėjai, kiečiausi mokytojai ir įdomiausios asmenybės. Kursime įdomias pamokas, pokalbiams kviesime įkvepiančius ir ypatingus Lietuvos žmones.

Siekiame vaikus namuose paskatinti nesustoti tobulėti ir įtraukti juos į kiek kitokį, bet ne mažiau, o gal net labiau įdomų ir smagų mokymosi procesą. Kokius fizikos ir chemijos eksperimentus galima saugiai atlikti namuose?

Kaip atrodo istorijos pamoka, vedama profesoriaus Alfredo Bumblausko? Nors laida skirta vaikams, naudingos ir įdomios informacijos, neabejoju, ras ir jų tėveliai“, – sako laidos prodiuseris Laurynas Šeškus.

Specialus LRT „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ projektas „Įdomiosios pamokos tiesiogiai“ – darbo dienomis nuo 13 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi