Sportas

2018.07.17 23:06

Argentina jau rado kandidatą, kuris turėtų pakeisti atleistą trenerį

15min.lt, Edmundas Jakilaitis2018.07.17 23:06

Pasaulio futbolo čempionate Peru rinktinę treniravęs Ricardo Gareca yra pagrindinis pretendentas užimti Jorge Sampaoli vietą. 

Argentinos futbolo federacija sekmadienį nutraukė sutartį su J. Sampaoli, kuris vadovavo nacionalinei futbolo komandai 14 mėnesių.

Argentinos futbolininkai vos išėjo iš grupės varžybų praėjusiame pasaulio čempionate, o aštuntfinalyje buvo eliminuota Prancūzijos rinktinės.

Vadovaujant J. Sampaoli, Argentina laimėjo 7 rungtynes, sužaidė 4 mačus lygiosiomis, o dar 4 pralaimėjo.

Argentinos futbolo federacija neskuba priimti sprendimo dėl naujo trenerio, kuris būtų jau ketvirtas per ketverius pastaruosius metus.

Tačiau pagrindiniu kandidatu laikomas 60-metis argentinietis R. Gareca. Jo kontraktas su Peru rinktine baigėsi. Nors Peru futbolo federacija norėtų pratęsti sutartį, R. Gareca jau pareiškė, kad vadovauti Argentinai būtų didelė garbė, kurios atsisakyti būtų sunku. 

Argentinos futbolo federacijos vadovas Claudio Tapia svarsto ir kitus variantus. „Clarin“ laikraščio teigimu, C.Tapia labiausiai patinka Mauricio Pochettino, tačiau jis turi sutartį su Anglijos klubu „Tottenham Hotspur“.

Sutartis su klubais turi ir kiti minimi kandidatai: Madrido „Atletico“ teneris Diego Simeone ir „River Plate“ strategas Marcelo Gallardo.