Eismas

2018.12.13 12:00

Pomėgis, tapęs verslu: banglentininkai sukūrė viešbutį ant ratų

Keliaujant geras ir patogus viešbutis tikrai svarbu, tačiau ne visiems reikia tviskančios prabangos, nes kartais už tai daug svarbiau laisvė. Eduardas Ribeiras ir Daniela Karneiro – prisiekę banglentininkai, kurie nuolat keliauja. Ši aistra pakišo koją ir verslo idėjai – sukurti viešbutį ant ratų.

Portugalijos vakarinė pakrantė yra viena iš labiausiai banglentininkų pamėgtų vietų Europoje. Šios vietos neaplenkia ir E. Ribeiro bei D. Karneiro, kurie stengiasi praleisti kuo daugiau laiko vaikantis bangas.

Tačiau šalia pomėgio keliauti ir skrosti bangas jie turi ir dar vieną užsiėmimą – prižiūri savo viešbutį, kurį sukūrė perdarę savo „Mercedes-Benz“ sunkvežimį.

Jame gali apsistoti iki dešimties svečių, kuriuos viešbučio savininkai vežioja po pačius geriausius Atlanto pakrantės paplūdimius.

Pirmieji svečiai šiame mobiliame viešbutyje apsistojo praėjusiais metais. Gyventojai gali mėgautis 70 kvadratinių metrų erdve – viršuje miegamieji, o apačioje bendras kambarys.

Viešbučio tualetas su vaizdu į vandenyną. Taip pat įrengtas ir masažuojantis dušas.

Kambariuose įrengti oro kondicionieriai, yra bevielis internetas – viešbutis pateikia visus šiuolaikinius privalumus.

Savaitės gyvenimo viešbutyje kaina – 500 eurų. Už tai gyventojai gauna ne tik visus prieš tai išvardintus privalumus, bet ir kiekvieną rytą patiekiamus šviežius pusryčius.

Daugiau apie šį mobilų viešbutį galite pamatyti LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ ištraukoje.

Parengė Vytenis Kudarauskas