Naujienų srautas

Eismas2018.10.20 08:04

Masinė avarija kelyje Vilnius–Panevėžys: susidūrė 4 automobiliai ir autobusas, žuvo žmogus

DELFI.lt, 15min.lt 2018.10.20 08:04

Bendrasis pagalbos centras informavo, kad kelyje Vilnius–Panevėžys (A2) 21 kilometre susidūrė 4 lengvieji automobiliai ir autobusas. Pranešama, kad žuvo vienas žmogus, dar trys buvo sužeisti.

Pranešimas apie didelę avariją buvo gautas penktadienį 19.55 val. skubios pagalbos telefono numeriu 112. Kelio Vilnius–Panevėžys 21 kilometre, Vilniaus rajone, Dūkštų seniūnijoje, susidūrė 4 automobiliai ir autobusas.

Patikslintais duomenimis, susidūrė autobusas, priklausantis Šalčininkų autobusų parkui, ir keturi automobiliai: „Volvo“, „Mercedes“, „Mazda“ ir „Škoda“.

Į įvykio vietą Vilniaus rajone, Dūkštų seniūnijoje, išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai ir Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Dėl avarijos susidarė didžiulės spūstys. Norint jų išvengti, raginama važiuoti senuoju plentu per Maišiagalą.

Įvykio liudininkas 15min pasakojo, kad medikų pagalbos prireikė penkiems asmenims – jie greitosios pagalbos automobiliais išgabenti į ligonines. 15min duomenimis, vienas iš jų mirė medikų automobilyje.

Įvykio vietoje liudininkai DELFI pasakojo, kad iš pradžių susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis, pastarasis sustojo skersai kelio. Kiti du automobiliai „Mazda“ ir „Mercedes Benz“ nespėjo sustoti ir rėžėsi į jį.

Liudininkai pasakojo, kad autobusu važiavęs keleivis norėjo padėti prispaustam žmogui, tačiau tuo metu į autobuso galinę dalį rėžėsi „Volvo“, nuo smūgio keleivis iš autobuso galo skriejo į priekį ir susilaužė abi kojas.

Žmonės teigė, kad „Volvo“ automobilis palindo po autobusu. Taip pat susijaudinę vairuotojai informavo, kad vyriškis, kuris galimai mirė vežamas į ligoninę, buvo rastas šalikelėje, žmonės mano, kad jis nuo smūgio iškrito iš transporto priemonės.

Liudininkų teigimu, į ligoninę buvo išgabenta ir moteris su vaiku. Didelę dalį tragiško įvykio matęs jaunuolis DELFI sakė, kad tai rūko, slidaus kelio ir greičio padarinys. Jis spėjo sustoti ir taip pats išvengė sužalojimų.

Policija aiškinasi įvykio aplinkybes.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi