Svečiuose pas Editą. Vis stiprėjančiais šeimos santykiais besidžiaugianti Kilčiauskienė: kaip dainuoja Adomaitis – „aš pavydžiu sau“

Kiek dar yra dainininkių, kurių – dar jaunų – darbą vienodai mylėtų ir vertintų net kelios kartos? Atlikėja Giedrė Kilčiauskienė karjeros pradžioje dainavo ne vienoje grupėje, iš jų paskutiniosios ir garsiausios yra „Empti“ bei „Pieno lazeriai“. Vokalistė ne tik atlieka, bet ir kuria muziką, nuo pat gyvenimo scenoje pirmųjų dienų rašo dainų melodijas ir muziką, yra ne vieno albumo pagrindinė kūrinių autorė. Televizijos žiūrovai ją gerbia ir myli kaip komisijų narę, kitų atlikėjų įkvėpėją, o jaunieji dainininkai – kaip pedagogę, mat Giedrė jau daug metų dėsto, moko vokalo. Ar visas jos gyvenimas sukasi vien apie kūrybą? Kūrybingas cunamis darbe, o kokia Giedrė už uždarų durų? Apie tai laidoje „Svečiuose pas Editą“.

„Mes – artistai. Mes mokame užsidėti visas kaukes, kokias reikia”, – apie pasitikėjimą savimi, kuris atrodo kitiems didžiulis, pasakoja Giedrė. Mylima atlikėja pripažįsta, kad gyvenime vaizdas ir jausmas dažnai skiriasi nuo to, koks jis spinduliuojamas scenoje. Giedrė laidoje pasakojo, kad mokosi priimti komplimentus ir neatimti iš savęs galimybės pasidžiaugti tuo, kaip gražiai žmonės ją mato ir vertina jos kūrybą. Sąmoningumas atėjo ne tik su patirtimi, bet ir įgijus žinias psichologijos studijų metu, į kurias Giedrė buvo pasinėrusi.

„Nežinau, kiek manyje išliks to teatro”, – apie savyje atrastus konditerijos talentus karantino metu ir tikimybę, kad gyvenimas vėl gali sustabdyti koncertus, kalbėjo dainininkė. Tačiau nerimą užgožė prisiminimai apie įspūdingus koncertus vasarą ir optimizmas, kuris neleidžia Giedrei nuleisti rankų ir pasiduoti liūdesiui. „Aš labai tikiu tuo, kad ką galvoji, ką garsiai pasakai, tas ir įvyksta“, – teigia atlikėja.

Koks Giedrės santykis su vyru, kokia ji namuose ir bendraudama su dukra? Ko nepasako sutuoktiniui, o iškloja visai Lietuvai – laidoje „Svečiuose pas Editą”.

Ved. Edita Mildažytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau