Gimę tą pačią dieną. Koncertų sukūrus šeimą Gabaliui nepakako – pinigų skolindavosi iš kaimynų: vaikui nepasakysi, kad rytoj pavalgysi

Vienas žinomiausių Lietuvos roko atlikėjų, išskirtinio balso savininkas, vokalo mokytojas ir prestižinius vaidmenis roko operose sukūręs aktorius Česlovas Gabalis šiandien tikrai negali skųstis populiarumo stoka. Vis tik vyras atvirai sako, jog sužvaigždėti niekuomet nesiekė, o muzikinės karjeros kelias buvo nusėtas ir sunkių finansinių išbandymų, kuomet net keliasdešimt litų tekdavo skolintis iš kaimynų.

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gimę tą pačią dieną“ – trys skirtingi žmonės, trys skirtingos istorijos ir viena juos vienijanti data – 1964-ųjų lapkričio 21-oji, kuomet gretimoje Estijoje, važiuojančiame traukinyje gimė tėvo vardu pavadintas Česlovas Gabalis.

Kaip likimo siųstuose išbandymuose nepamesti pagrindinio gyvenimo tikslo? Dokumentinėje apybraižoje „Gimę tą pačią dieną“ – dainininko Česlovo Gabalio, Panevėžio kolegijos technologijos mokslų fakulteto lektorės Danguolės Plungytės ir akušerės-ginekologės echoskopuotojos Rūtos Margienės istorijos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau