VSAT medžiaga: šių metų kovą kontrabandininkai Lietuvos teritorijoje užlipo ant iš Baltarusijos įvažiavusio traukinio

Per 11 šių metų mėnesių pasieniečiai iš viso sulaikė 2 mln. 410 tūkst. 197 pakelius nelegalių cigarečių. Tai 661 tūkst. pakelių daugiau nei pernai per 11 mėnesių, kai kontrabandininkai neteko 1 mln. 748 tūkst. 939 pakelių.

Iš VSAT sraigtasparnio filmuota medžiaga, kaip šių metų kovą kontrabandininkai Lietuvos teritorijoje užlipo ant iš Baltarusijos įvažiavusio traukinio. Iš vieno vagono, kuriame buvo trąšos, jie ištraukė dėžes su 25 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių. Jas nuo važiuojančio traukinio kontrabandininkai numetė geležinkelio atkarpoje tarp Stasylų ir Jašiūnų geležinkelio stočių Šalčininkų rajone. Tuomet jie nuo tebejudėjusio traukinio nušoko ir sulaikyti nebuvo. Šis ikiteisminis tyrimas neseniai buvo nutrauktas, kontrabanda sunaikinta.

Kai krovininiai traukiniai iš Baltarusijos įvažiuoja į Lietuvą ir juda link Stasylų, geležinkelis nuo sienos iki šios stoties apie 5,5 km yra aptvertas ir pasieniečių kontroliuojamas vaizdo kameromis. Čia bandymų lipti ant judančių traukinių nebūta.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau