Žinios. Plintant omikron koronaviruso atmainai vis daugiau valstybių riboja keliones

LRT TELEVIZIJA

2021.11.29 16:26

Sveikatos apsaugos ministras sako, kad pasaulyje plintant naujai koronaviruso atmainai omikron Lietuva kol kas griežtesnių ribojimų neįves – laukiama daugiau informacijos.

Plintant omikron koronaviruso atmainai vis daugiau valstybių riboja keliones. Australija paskelbė atidedanti sienų atidarymą. Japonija užveria sienas keliautojams iš užsienio.

Metinė infliacija Lietuvoje viršijo 9 proc. Statistikos departamento duomenimis, labiausiai brango degalai, maistas ir paslaugos.

Iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos straigtasparnio nufilmuota, kaip sekmadienį ties Lazdijų rajonu iš Baltarusijos neleistinoje vietoje sieną pereiti bando 13 migrantų.

Vilniuje lankosi Nobelio taikos premijos laureatė Nadia Murad. Aktyvistė susitiko su premjere Ingrida Šimonyte ir užsienio reikalų ministru Gabrieliumi Landsbergiu.

Švedijos parlamentas premjere vėl išrinko Socialdemokratų partijos lyderę Magdaleną Andersson.

Baltijos šalių parlamentų narių delegacija Taivane susitiko su salos prezidente Tsai Ing-wen. Vizitu siekiama užtikrinti glaudesnį bendradarbiavimą tarp Europos Sąjungos ir demokratiškai valdomo Taivano.

Po penkių mėnesių pertraukos Vienoje atnaujintos tarptautinės derybos dėl Irano branduolinės programos.

Antrose pasaulio krepšinio čempionato atrankos rungtynėse Mindaugas Kuzminskas pakeis Eimantą Bendžių. Taip prieš šios dienos dvikovą su Čekija nusprendė Lietuvos rinktinės trenerių štabas.

Elektroninės parduotuvės ir siuntų tarnybos jau dabar darbo krūvius lygina su darbu kalėdiniu laikotarpiu – palyginti su praėjusiais metais, siuntų padaugėjo beveik dvigubai.

„Sodros“ skaičiavimais, Lietuvoje yra apie puspenkto tūkstančio žmonių, galinčių gauti senatvės pensiją, bet iki šiol dėl jos nesikreipusių.

Tbilisyje tęsiasi eksprezidento Michailo Sakašvilio teismas dėl prieš trylika metų vykusio mitingo išvaikymo jėga ir televizijos „Imedi“ užgrobimo.

LRT girdi šįkart – apie vienos vilnietės apmaudžią istoriją: ilgapirščiai per pastaruosius mėnesius iš dviejų šeimos automobilių pavogė katalizatorius.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau