Žinios. Kelininkai įspėja: kai kuriose šalies vietose eismo sąlygas jau sunkina snygis

LRT TELEVIZIJA

2021.11.29 15:16

Eismo sąlygas jau sunkina snygis. Kelininkai įspėja, kad sudėtingiausios eismo sąlygos šiaurės vakarų Lietuvoje, keliai čia padengti šlapio bei pažliugusio sniego sluoksniu.

Metinė infliacija Lietuvoje viršijo 9 proc. Statistikos departamento duomenimis, labiausiai brango degalai, maistas ir paslaugos.

Sveikatos apsaugos ministras sako, kad pasaulyje plintant naujai koronaviruso atmainai omikron Lietuva kol kas griežtesnių ribojimų neįves – laukiama daugiau informacijos.

Plintant omikron koronaviruso atmainai vis daugiau valstybių riboja keliones. Australija paskelbė atidedanti sienų atidarymą. Japonija užveria sienas keliautojams iš užsienio.

Iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos straigtasparnio nufilmuota, kaip sekmadienį ties Lazdijų rajonu iš Baltarusijos neleistinoje vietoje sieną pereiti bando 13 migrantų.

Baltijos šalių parlamentų narių delegacija Taivane susitiko su salos prezidente Tsai Ing-wen. Vizitu siekiama užtikrinti glaudesnį bendradarbiavimą tarp Europos Sąjungos ir demokratiškai valdomo Taivano.

Tbilisyje tęsiasi eksprezidento Michailo Sakašvilio teismas dėl prieš trylika metų vykusio mitingo išvaikymo jėga ir televizijos „Imedi“ užgrobimo.

Elektroninės parduotuvės ir siuntų tarnybos jau dabar darbo krūvius lygina su darbu kalėdiniu laikotarpiu – palyginti su praėjusiais metais, siuntų padaugėjo beveik dvigubai.

LRT girdi šįkart – apie vienos vilnietės apmaudžią istoriją: ilgapirščiai per pastaruosius mėnesius iš dviejų šeimos automobilių pavogė katalizatorius.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau