Žinios. SAM: pasaulyje plintant naujai COVID-19 atmainai, Lietuva kol kas griežtesnių ribojimų neįves

LRT TELEVIZIJA

2021.11.29 14:17

Sveikatos apsaugos ministras sako, kad pasaulyje plintant naujai koronaviruso atmainai omikron Lietuva kol kas griežtesnių ribojimų neįves – laukiama daugiau informacijos.

Plintant omikron koronaviruso atmainai vis daugiau valstybių riboja keliones. Australija paskelbė atidedanti sienų atidarymą. Japonija užveria sienas keliautojams iš užsienio.

Metinė infliacija Lietuvoje viršijo 9 proc. Statistikos departamento duomenimis, labiausiai brango degalai, maistas ir paslaugos.

Iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos straigtasparnio nufilmuota, kaip sekmadienį ties Lazdijų rajonu iš Baltarusijos neleistinoje vietoje sieną pereiti bando 13 migrantų.

Baltijos šalių parlamentų narių delegacija Taivane susitiko su salos prezidente Tsai Ing-wen. Vizitu siekiama užtikrinti glaudesnį bendradarbiavimą tarp Europos Sąjungos ir demokratiškai valdomo Taivano.

Tbilisyje tęsiasi eksprezidento Michailo Sakašvilio teismas dėl prieš trylika metų vykusio mitingo išvaikymo jėga ir televizijos „Imedi“ užgrobimo.

Vilniuje lankosi Nobelio taikos premijos laureatė Nadia Murad. Aktyvistė susitiko su premjere Ingrida Šimonyte ir užsienio reikalų ministru Gabrieliumi Landsbergiu.

Kaune metų pabaigoje bus atidengta skulptūra, skirta prieš 90 metų sukurtam pirmajam lietuviškam ilgametražiam filmui „Onytė ir Jonelis“.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau