Žinios. Aplinkosaugininkai apie gaisrą sandėlyje Šiauliuose: miestas buvo per žingsnį nuo ekologinės nelaimės

LRT TELEVIZIJA

2021.10.23 18:50

Policija per specialią akciją didmiesčių prekybos centruose tikrino pirkėjų galimybių pasus. Patikrinus 12 tūkstančių žmonių, jau praėjusių pirminį apsaugos punktą, pradėti 38 ikiteisminiai tyrimai. Daugiausiai pažeidimų užfiksuota Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje.

Koronavirusas vėl sparčiai plinta Europoje – Vokietijoje šiandien nustatyta daugiausiai naujų užsikrėtusiųjų nuo kovo, Anglijoje, neslūgstant susirgimų bangai, ekspertai spaudžia skeptišką premjerą grįžti prie ribojimų, o Austrijos kancleris grasina įvesti karantiną neskiepytiesiems.

Šiauliuose ugniagesiai visą naktį gesino gaisrą medienos sandėlyje. Aplinkosaugininkų teigimu, miestas buvo per žingsnį nuo ekologinės nelaimės, jei ugnis būtų persimetusi į šalia esantį plastiko sandėlį.

Prie prezidentūros rinkosi LGBT bendruomenę palaikantys žmonės. Akcija suorganizuota po to, kai LGBT vaiko mama dėl dukros išgyvenimų atviru laišku kreipėsi į prezidentą.

Zarasai aplinkkelio laukia jau 20 metų. Gyventojai skundžiasi, kad dėl sunkiasvorių transporto priemonių taršos ir vibracijos kenčia ne tik jų sveikata, bet ir gyvenamieji būstai.

Ūkininkai vis drąsiau ryžtasi auginti retesnes daržoves. Pasak mokslininkų, eksperimentuoti labiau linkę mažų ūkių savininkai – viskas remiasi į pinigus ir riziką nerasti pirkėjų.

Lietuvoje vieši pasaulyje pripažinta lietuvių kilmės mokslininkė, antropologė profesorė Birutė Galdikas.

Vienas iš garsiausių paveikslų meno istorijoje, Edvardo Muncho „Šauksmas“ turi naujus namus Osle.

Vidurdienį Rotušės aikštėje siekta pagerinti Guinnesso „šalčio“ rekordą. Daugelį metų savo galimybių ribas tikrinančio, šalčio žmogumi vadinamas Valerjanas Romanovskis paniręs po ledo kubais išbuvo tris valandas.

Orai. Sportas.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau