Žinios. Praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 2939 nauji COVID-19 atvejai, mirė 20 žmonių

Praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 2939 nauji COVID-19 atvejai, mirė 20 žmonių, 17 jų buvo nepasiskiepiję arba pasiskiepiję ne visiškai.

Šalyje siautęs smarkus vėjas labiausiai smogė pajūriui: fiksuotas 28-ių m/s vėjas, ribojama laivyba.

Nuo šiandien parduotuvės, degalinės, vaistinės ir kitos prekybos vietos, kuriose nebūtinas galimybių pasas, vienam pirkėjui privalo užtikrinti 30 kvadratinių metrų plotą.

Briuselyje tęsiantis Europos Vadovų Tarybai Lietuva sulaukė stipraus Austrijos palaikymo dėl išorinės sienos statybos ir finansavimo iš Bendrijos biudžeto.

Tuo metu Briuselio tonas dėl pasienyje strigusių migrantų pastaruoju metu vis aštrėja.

Prezidentui Gitanui Nausėdai vakar suabejojus, ar sulėtėję skiepijimo tempai negalėjo būti tikslingai inicijuoti, kad nebūtų pasiektas jo keltas tikslas iki vasaros vidurio paskiepyti 70 procentų šalies gyventojų, šiandien dėl šio Prezidento pasakymo, plačiau nekomentavo nei premjerė, nei Seimo pirmininkė. Eurokomisaras Virginijus Sinkevičius sako, kad jam tai pat niekur kitur nėra tekę girdėti apie tyčia lėtinamus skiepijimo tempus.

Tarp Lietuvos ir Lenkijos baigiamas tiesti dujotiekis, pirmą kartą sujungsiantis žemyninės Europos ir Baltijos šalių dujų rinkas.

Liuksemburge maždaug pusantro tūkstančio Lenkijos profsąjungoms priklausančių kalnakasių protestuoja dėl Europos teisingumo teismo sprendimo uždaryti Turovo anglies kasyklą.

Jungtinių Valstijų prezidentas Joe Bidenas per laidą „CNN“ televizijoje pareiškė, kad amerikiečiai gintų Taivaną, jei jį pultų Kinijos kariuomenė.

Vienas žmogus žuvo, dar vienas sunkiai sužeistas po to, kai per filmavimą aktorius Alecas Baldwinas netyčia paleido šūvį rekvizito ginklu.

Jungtinės Karalystės Karalienė Elžbieta II-oji pirmą kartą per 8-erius metus trečiadienį buvo paguldyta į ligoninę.

Minint 80-ąsias holokausto metines, Šiauliuose atidarytas Pasaulio tautų teisuolių skveras.

Ved. Eglė Matonienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau