Žinios. Kaune galimai klastoti vakcinavimo dokumentai: žmonės neatvyko, o e. sveikatoje – įrašai apie suleistus skiepus

Kaune tiriamas galimas vakcinavimo dokumentų klastojimas. Įtariama, kad į e.sveikatos sistemą galėjo būti suvedami duomenys apie suleistus skiepus, nors žmogus skiepytis neatvykdavo. Pareigūnai turi duomenų, kad taip skiepų pažymėjimus gavo trys asmenys.

Nuo šiandien parduotuvės, degalinės, vaistinės ir kitos prekybos vietos, kuriose nebūtinas galimybių pasas, vienam pirkėjui privalo užtikrinti 30 kvadratinių metrų plotą.

Kilus reakcijoms dėl vakarykščio prezidento Gitano Nausėdos pasisakymo apie neva dirbtinai sulėtintus skiepijimo tempus, prezidentūra ėmėsi plačiau paaiškinti šalies vadovo žodžius.

Briuselyje tęsiantis Europos Vadovų Tarybai šalių lyderiams sunku rasti sutarimą dėl Bendrijos migracijos politikos.

Kilus triukšmui dėl Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojų dalykinės fotosesijos, jai surengti ir viešinti išleistų mokesčių mokėtojų pinigų, ministerija penktadienį išplatino komentarą.

Šalyje siautęs smarkus vėjas labiausiai smogė pajūriui: fiksuotas 28 m/s vėjas, ribojama laivyba.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei keturios nacionalinės profesinių sąjungų organizacijos pasirašė kitų metų nacionalinę kolektyvinę sutartį.

Tarp Lietuvos ir Lenkijos baigiamas tiesti dujotiekis, pirmą kartą sujungsiantis žemyninės Europos ir Baltijos šalių dujų rinkas.

Penktadienį pasaulinėje „EXPO“ parodoje Dubajuje premjerė Ingrida Šimonytė atidarė Lietuvos nacionalinę dieną.

Liuksemburge maždaug pusantro tūkstančio Lenkijos profsąjungoms priklausančių kalnakasių protestuoja dėl Europos Teisingumo Teismo sprendimo uždaryti Turovo anglies kasyklą.

Rusijos Riazanės srityje per sprogimą ir gaisrą parako gamykloje žuvo 16 žmonių.

Vienas žmogus žuvo, dar vienas sunkiai sužeistas po to, kai per filmavimą aktorius Alecas Baldwinas netyčia paleido šūvį rekvizito ginklu.

Jungtinės Karalystės Karalienė Elžbieta II-oji pirmą kartą per 8-erius metus trečiadienį buvo paguldyta į ligoninę.

Minint 80-ąsias holokausto metines, Šiauliuose atidarytas Pasaulio tautų teisuolių skveras.

Ved. Eglė Matonienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau