Žinios. Vyriausybė patvirtino kitų metų biudžetą

Vyriausybė pritarė planui išdėstyti elektros bei dujų kainų augimą per penkerius metus, taip pat pusmečiui atidėti terminą pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją.

Europos Komisija pristatė priemones, kaip šalys gali kovoti su kylančiomis dujų ir energijos kainomis.

Vyriausybė patvirtino kitų metų biudžetą.

Opozicija ragina švelninti užsienio politikos toną, esą dabar Lietuva atrodo kaip išsišokėlė, kuri su visais pykstasi.

Šalies ligoninėse mažėja vietų, skirtų sergantiems COVID-19.

Vidaus reikalų ministerija siūlo, kad praėjus pusmečiui po neteisėtų migrantų sulaikymo, ar jį pratęsti bus sprendžiama individualiai.

Lenkijos įstatymų leidėjai šiandien svarsto įstatymo projektą, kurį priėmus, barjero pasienyje su Baltarusija statyboms būtų skirti 349 milijonai eurų.

Lenkijos valstybinės naujienų agentūros duomenimis, valdančiosios partijos Teisė ir Teisingumas lyderis Jaroslavas Kaczynskis trauksis iš ministro pirmininko pavaduotojo pareigų vyriausybėje.

Europos Sąjunga ruošiasi pristatyti pasiūlymus, kaip spręsti nesutarimus su Jungtine Karalyste dėl vadinamojo Šiaurės Airijos protokolo.

Demografinės, ekonominės ir darbo rinkos situacijos analizę atlikęs Laisvosios rinkos institutas sako – nors ir nepopuliarus, bet teisingiausias sprendimas Lietuvai būtų lengvinti imigrantų atsivežimą.

Europos Sąjunga sutarė mažinti Baltijos jūroje sužvejoti leidžiamų menkių ir silkių kvotas.

Šiandien Seime surengtas Lietuvos sporto ateities forumas. Į valdžios atstovus kreipėsi sporto bendruomenė, kuri nerimauja dėl planuojamų finansavimo pokyčių.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau