Žinios. Vyriausybė pritarė planui išdėstyti elektros bei dujų kainų augimą per penkerius metus

Vyriausybė pritarė planui išdėstyti elektros bei dujų kainų augimą per penkerius metus, taip pat pusmečiui atidėti terminą pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją.

Vidaus reikalų ministerija siūlo, kad praėjus pusmečiui po neteisėtų migrantų sulaikymo, ar jį pratęsti bus sprendžiama individualiai.

Vyriausybė posėdyje svarsto kitų metų Valstybės biudžetą. Planuojama, kad valdžios sektoriaus deficitas sudarys 3,1 proc. bendrojo vidaus produkto ir bus mažesnis nei šiemet.

Demografinės, ekonominės ir darbo rinkos situacijos analizę atlikęs Laisvosios rinkos institutas sako – nors ir nepopuliarus, bet teisingiausias sprendimas Lietuvai būtų lengvinti imigrantų atsivežimą.

Vyriausybei ketinant priimti sprendimą ir toliau nekeisti tolimųjų reisų vairuotojams taikomo dienpinigių koeficiento, vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ surengė piketą prie Vyriausybės.

Europos Sąjunga ruošiasi pristatyti pasiūlymus, kaip spręsti nesutarimus su Jungtine Karalyste dėl vadinamojo Šiaurės Airijos protokolo.

Amerikos ambasados Bogotoje darbuotojams įtariamas vadinamasis Havanos sindromas.

Šiandien Seime surengtas Lietuvos sporto ateities forumas. Į valdžios atstovus kreipėsi sporto bendruomenė, kuri nerimauja dėl planuojamų finansavimo pokyčių.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau