Žinios. Santaros klinikose draudžiama lankyti ligonius

Vyriausybė pritarė planui išdėstyti elektros bei dujų kainų augimą per penkerius metus, taip pat pusmečiui atidėti terminą pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją.

Vyriausybė posėdyje svarsto kitų metų Valstybės biudžetą. Planuojama, kad valdžios sektoriaus deficitas sudarys 3,1 proc. bendrojo vidaus produkto ir bus mažesnis nei šiemet.

Šalies ligoninėse mažėja vietų, skirtų sergantiems COVID-19.

Vidaus reikalų ministerija siūlo, kad praėjus pusmečiui po neteisėtų migrantų sulaikymo, ar jį pratęsti bus sprendžiama individualiai.

Lenkijos įstatymų leidėjai šiandien svarsto įstatymo projektą, kurį priėmus, barjero pasienyje su Baltarusija statyboms būtų skirti 349 milijonai eurų.

Lenkijos valstybinės naujienų agentūros duomenimis, valdančiosios partijos Teisė ir Teisingumas lyderis Jaroslavas Kaczynskis trauksis iš ministro pirmininko pavaduotojo pareigų Vyriausybėje.

Europos Sąjunga ruošiasi pristatyti pasiūlymus, kaip spręsti nesutarimus su Jungtine Karalyste dėl vadinamojo Šiaurės Airijos protokolo.

Amerikos ambasados Bogotoje darbuotojams įtariamas vadinamasis Havanos sindromas.

Europos Sąjunga sutarė mažinti Baltijos jūroje sužvejoti leidžiamų menkių ir silkių kvotas.

Šiandien Seime surengtas Lietuvos sporto ateities forumas. Į valdžios atstovus kreipėsi sporto bendruomenė, kuri nerimauja dėl planuojamų finansavimo pokyčių.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau