Žinios. Šiandien bus skelbiami Nobelio ekonomikos premijos laureatai

Suskaičiavus balsus visose apylinkėse, paaiškėjo, kad Kelmės rajono mero rinkimuose į antrąjį turą pateko save išsikėlęs Ildefonsas Petkevičius ir socialdemokratų iškeltas Stasys Jokubauskas. Tuo metu Trakų rajono mero rinkimuose antrajame ture varžysis Liberalų sąjūdžio iškeltas kandidatas Andrius Šatevičius ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos atstovas Jaroslavas Narkėvičius.

Nuo šiandien į paveiktų šalių sąrašo raudoną zoną perkeliama Vengrija, tačiau šią zoną palieka Kipras, Kreta, Liuksemburgas, Nyderlandai ir Prancūzija.

Šiandien paaiškės paskutiniai šių metų Nobelio premijos laureatai — labiausiai nusipelnę žmonės ekonomikos moksluose.

Europos Teisingumo Teismas svarstys Lenkijos ir Vengrijos iškeltą klausimą dėl Europos Sąjungos lėšų susiejimo su teisės viršenybės principu.

Londonas ir Briuselis pradeda derybas dėl Jungtinei Karalystei priklausančio Gibraltaro sienos su Ispanija po to, kai Britanija paliko Europos Sąjunga.

Viename Vokietijos kaime atidengta nestandartinė statula, skirta kadenciją baigiančiai Vokietijos kanclerei Angelai Merkel. Politikė vaizduojama sėdinti ant arklio ir įsiprasta jai rankų pozicija – pirštai sudėti rombo forma.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau