Žinios. Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba sulaukia senjorų skundų, kad juos diskriminuoja draudimo bendrovės

Trakų ir Kelmės rajonuose sekmadienį vyksta tiesioginiai merų rinkimai. Renkant merus Kelmės ir Trakų rajonų savivaldybėse balsavo 11,3 proc.

Suvalkų kapinaitėse, spėjama, atkasti žuvusių Lietuvos ir Lenkijos partizanų palaikai.

Austrijos kancleris Sebastianas Kurzas penktadienį sulaukė vis didesnių raginimų atsistatydinti, taip pat ir iš savo paties sąjungininkų vyriausybėje, praėjus dviem dienoms, kai buvo įveltas į korupcijos skandalą.

Čekijos centro dešiniųjų aljansas „Kartu“ šeštadienį laimėjo visuotinius rinkimus itin maža balsų persvara, rodo beveik galutiniai oficialūs rezultatai.

Kaimuose uždaromus medicinos punktus keičia mobiliosios slaugytojų komandos. Savivaldybių atstovai sako, kitos išeities nebematantys – tokie punktai nuostolingi, kai kurie jų net nebeatitinka higienos normų.

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba sulaukia senjorų skundų, kad juos diskriminuoja draudimo bendrovės, kai neišduoda sveikatos draudimo prieš kelionę į užsienį.

Lietuvos verslininkai kuria darbo vietas regionuose, tačiau sako rizikuojantys. Kvalifikuotų darbuotojų trūksta, pasigendamai valstybės paramos.

Taivano prezidentė Tsai Ing-wen šeštadienį padėkojo Lietuvai už skirtas vakcinas nuo koronaviruso ir pareiškė, kad Lietuvos pagalba skiepais rodo „mūsų partnerystės tvirtumą“.

Vilniuje atidengiamas atminimo ženklas profesionaliai režisierei, aktorei Kazimierai Kymantaitei.

Iš pasaulio čempionato Osle sugrįžusį imtynininką Kristupą Šleivą Vilniuje pasitiko šilti šeimos ir draugų sveikinimai.

Turtingas Lietuvos irklavimo tradicijas tęsia Povilas Juškevičius. Jis iš Europos jaunių čempionato Miunchene parveš sidabro medalį.

Po nesėkmingų Tokijo olimpinių žaidynių Danui Rapšiui pirmieji du pasaulio taurės etapai tapo tikra atgaiva.

Britas Tysonas Fury šiąnakt Las Vegase apgynė pasaulio sunkiasvorių čempiono diržą.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau