Žinios. Kaimuose uždaromus nuostolingus medicinos punktus keičia mobiliosios slaugytojų komandos

Austrijos kancleris Sebastianas Kurzas penktadienį sulaukė vis didesnių raginimų atsistatydinti, taip pat ir iš savo paties sąjungininkų vyriausybėje, praėjus dviem dienoms, kai buvo įveltas į korupcijos skandalą.

Trakų ir Kelmės rajonuose sekmadienį vyksta tiesioginiai merų rinkimai. Renkant merus Kelmės ir Trakų rajonų savivaldybėse balsavo 11,3 proc.

Kaimuose uždaromus medicinos punktus keičia mobiliosios slaugytojų komandos. Savivaldybių atstovai sako, kitos išeities nebematantys – tokie punktai nuostolingi, kai kurie jų net nebeatitinka higienos normų.

Taivano prezidentė Tsai Ing-wen šeštadienį padėkojo Lietuvai už skirtas vakcinas nuo koronaviruso ir pareiškė, kad Lietuvos pagalba skiepais rodo „mūsų partnerystės tvirtumą“.

Čekijos centro dešiniųjų aljansas „Kartu“ šeštadienį laimėjo visuotinius rinkimus itin maža balsų persvara, rodo beveik galutiniai oficialūs rezultatai.

Lietuvos verslininkai kuria darbo vietas regionuose, tačiau sako rizikuojantys. Kvalifikuotų darbuotojų trūksta, pasigendamai valstybės paramos.

Vilniuje atidengiamas atminimo ženklas profesionaliai režisierei, aktorei Kazimierai Kymantaitei.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau