Labas rytas, Lietuva II d. Neurologė: nenuvertinkite miego, jo stoka gali išprovokuoti ligas

Naktinio darbo pasekmės: neurologė pateikia požymius, kada reikėtų sunerimti dėl miego trūkumo

Kada paskutinį kartą dirbote iki vėlyvos nakties? O galbūt priešingai – užgriuvus darbams nusprendėte, kad kelsitės anksčiau atlikti nespėtus darbus? Ar darbas miego sąskaita gali būti produktyvus, naudingas ir atperkantis miego trūkumą, klausiame Santaros klinikų gydytojos neurologės prof. Rūtos Mameniškienės.

Fotografijos paroda „Dirbantys vaikai“: autorės teigimu, tikslas ne liūdinti, bet atverti pasaulio įvairovę

Pasidairyti po fotografijų parodą pavadinimu „Dirbantys vaikai“ ir panagrinėti šį reiškinį, egzistuojantį svečiose šalyse, išsamiau kviečiame kartu su parodos autore Jovita Balčiūnaite.

Trečiojo amžiaus universiteto rektorė: mokomės gyventi šiandien ir įveikti senatvę

Mokytis – niekada ne vėlu: apie mokslą visą gyvenimą kalbamės su M. Čoboto trečiojo amžiaus universiteto rektore dr. Zita Žebrauskienė. Kokie buvo praėjusieji mokslo metai ir ko laukiama prasidėjus naujiesiems?

Didžiausias Lietuvoje alaus butelių ir etikečių kolekcininkas: skirtingai nei su pašto ženklais, kasdien gali atrasti kažką naujo

Kolekcionuoti galima daug ką – pašto ženklus, monetas, vinilines plokšteles. Taip pat – butelius, etiketes ar kamštelius. Būtent tokie reklaminiai objektai ir sudomino Žygimantą Šalkauską, jo namuose – didžiausias Lietuvoje alaus butelių ir etikečių rinkinys.

Koncertų rekomendacijos: nuo operos pajūryje iki premjeros vaikams

Kaip visuomet – kviečiame išgirsti apie renginius ir koncertus, kuriuos galite aplankyti artimiausiomis dienomis. Apie tai pasakoja LRT KLASIKOS vyresnioji redaktorė Rasa Murauskaitė.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau