Labas rytas, Lietuva I d. Migrantų tema – dezinformacijos pinklėse

Fotografijos paroda „Dirbantys vaikai“: autorės teigimu, tikslas ne liūdinti, bet atverti pasaulio įvairovę

Pasidairyti po fotografijų parodą pavadinimu „Dirbantys vaikai“ ir panagrinėti šį reiškinį, egzistuojantį svečiose šalyse, išsamiau kviečiame kartu su parodos autore Jovita Balčiūnaite.

Didžiausias Lietuvoje alaus butelių ir etikečių kolekcininkas: skirtingai nei su pašto ženklais, kasdien gali atrasti kažką naujo
Kolekcionuoti galima daug ką – pašto ženklus, monetas, vinilines plokšteles. Taip pat – butelius, etiketes ar kamštelius. Būtent tokie reklaminiai objektai ir sudomino Žygimantą Šalkauską, jo namuose – didžiausias Lietuvoje alaus butelių ir etikečių rinkinys.

Merkel įkvėpimas moterims: karjera laikoma feministiniu pareiškimu

Vokietijos kanclerės valdymui artėjant prie pabaigos, lyčių lygybės aktyvistai sako, kad Angelos Merkel politiniai pasiekimai moteris įkvepia. Esą nors pati politikė feminizmo ir moterų teisių klausimus pabrėždavo nedažnai, visa jos karjera ir Vokietijos, ir pasaulio politikoje yra feministinis pareiškimas.

Rytas su knyga: Jūratės Čerškutės apžvalga
Kaip ir kiekvieną trečiadienio rytą, apžvelgiame knygų naujienas: ko ieškoti knygynų lentynose, pristato literatūrologė Jūratė Čerškutė.

Migrantų krizės retorika – dar vienas būdas skleisti propagandą ir dezinformaciją: norima priešinti visuomenę
Kiekvieną dieną mus pasiekia ištisas srautas informacijos apie per Baltarusijos sieną į Lietuvą plūstančius migrantus: kaip jie gyvena, kokios yra sąlygos bei ar jie liks šalyje, jei pavyko pereiti sieną. Lietuvos kariuomenė pastebi, kad migrantų krizė tapo dezinformacijos šaltinis – apie tai pasakoja kariuomenės strateginės komunikacijos departamento analitikė Auksė Ūsienė.

Minima pasaulinė „Greenpeace“ diena

„Greenpeace“ tarptautinė aplinkos apsaugos organizacija įkurta 1971 m. Kanadoje, Vankuverio mieste.

Laida baigiama socialinių tinklų apžvalga

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau