Žinios. Mykolui Aleknai – pasaulio jaunimo čempionato auksas (su vertimu į gestų k.)

18-metis disko metikas Mykolas Alekna Kenijoje pasaulio jaunimo lengvosios atletikos čempionate iškovojo aukso medalį.

Lietuvoje visiškai vakcinuota beveik pusantro milijono žmonių. Aktyviai socialinę erdvę stebintys vartotojai pastebi, kad padaugėjo norinčių nusipirkti skiepo pažymėjimą, nors yra ne- pasiskiepiję.

JAV valstybės sekretorius patvirtino palaikantis Lietuvos politiką dėl Kinijos ir Baltarusijos.

Praėjusią parą pasienyje su Baltarusija apgręžti du migrantai – pirmą kartą fiksuotas vienaženklis skaičius neteisėtai bandžiusių į Lietuvą patekti užsieniečių po to, kai pasieniečiams suteikta teisė juos apgręžti.

Penktadienį susitikusi su Vladimiru Putinu Maskvoje, šiandien Vokietijos kanclerė Angela Merkel atvyko į Kijevą. Vienas pagrindinių aptartų klausimų – Ukrainos energetinio saugumo garantijos.

Afganistane baigiantis pirmajai Talibų valdymo savaitei, prie Kabulo oro uosto – spūstys. Vakar jose žuvo mažiausiai 7 žmonės.

Rajono ligoninių vėl laukia pertvarka. Pagal sveikatos apsaugos ministerijos parengtą pirminį pertvarkos planą, rajoninėse ligoninėse būtų mažinamos teikiamų paslaugų apimtys.

Kam priklauso dėstytojo rengta medžiaga jam išėjus iš darbo – į tokį ginčą įsivėlė Lietuvos Sporto universitetas ir buvęs jo dėstytojas Rūtenis Paulauskas. Dėl to, kad dėstytojas savo medžiagą ištrynė, universitetas jį padavė teismą.

JAV rytinėje pakrantėje prasidėjo liūtys, artėja atogrąžų audra Henris.

Ved. Eglė Bučelytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau