Žinios. Dėl gausėjančių neteisėtos migracijos atvejų Latvija įveda nepaprastąją padėtį

Nuo ryto prie Seimo susirinko minia žmonių, pasipiktinusių Vyriausybės planuojamais ribojimais imuniteto COVID-19 neturintiems ar nesitestuojantiems žmonėms.

Galimybių paso galiojimo laikas ilginimas iki dviejų mėnesių – tai reiškia, kad jo QR kodą reikės atnaujinti kas 60 dienų, teigia Registrų centras.

Šiandien neeilinėje sesijoje, Seimas sprendžia su neteisėtos migracijos krize susijusius klausimus: karių įgaliojimų išplėtimą ir sienos su Baltarusija statybas.

Latvija nuo rytojaus iki lapkričio 10-os dienos įveda nepaprastąją padėtį. Taip reaguojama į vis augantį neteisėtų migrantų srautą.

Kinija paskelbė atšaukianti savo ambasadorių Vilniuje konsultacijoms, taip pat pareikalavo, kad Lietuva atšauktų savo atstovą Pekine.

Kadenciją baigusio prezidento Valdo Adamkaus žmona Alma šiuo metu guli ligoninėje, tačiau pranešama, kad jos sveikata gerėja.

Prezidentas Gitanas Nausėda susitikęs su Gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro ekspertais aptarė Juozo Lukšos-Daumanto ir kitų Lietuvos partizanų palaikų paieškas.

Palangoje apie vėžiu sergančių vaikų svajones nuo šiandien pasakoja interaktyvūs flamingai. „Mamų unijos" inicijuotas projektas, tikimasi, padės pabaigti įrengti „Šeimos namus", kur teikiama pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų artimiesiems.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau