Žinios. Lietuva pateko į raudonąją COVID-19 zoną

LRT TELEVIZIJA

2021.08.10 14:12

Praėjusią parą Lietuvoje nustatyta 517 naujų koronaviruso atvejų, nuo šios infekcinės ligos mirė du žmonės. Lietuva žengė į paskutinę raudoną C3 COVID-19 zoną.

Nuo ryto prie Seimo susirinko minia žmonių, pasipiktinusių Vyriausybės planuojamais ribojimais imuniteto COVID-19 neturintiems ar nesitestuojantiems žmonėms.

Šiandien neeilinėje sesijoje, Seimas sprendžia su neteisėtos migracijos krize susijusius klausimus: karių įgaliojimų išplėtimą ir sienos su Baltarusija statybas.

Galimybių paso galiojimo laikas ilginimas iki dviejų mėnesių – tai reiškia, kad jo QR kodą reikės atnaujinti kas 60 dienų, teigia Registrų centras.

Kadenciją baigusio prezidento Valdo Adamkaus žmona Alma šiuo metu guli ligoninėje, tačiau pranešama, kad jos sveikata gerėja.

Kinija paskelbė atšaukianti savo ambasadorių Vilniuje konsultacijoms, taip pat pareikalavo, kad Lietuva atšauktų savo atstovą Pekine.

Vakar Talibanas užėmė šeštą Afganistano provincijos centrą.

Niujorko teismas pradeda nagrinėti civilinę bylą, kurioje Virginia Jeffrey kaltina Jungtinės Karalystės Jorko kunigaikštį Andrew seksualiniu išnaudojimu.

Mokslininkai teigia, kad Neandertaliečiai tikėtina yra artimesnė rūšis šiuolaikiniam žmogui nei manyta iki šiol.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau