Žinios. Galimybių paso galiojimo laikas ilginimas iki 2 mėnesių

LRT TELEVIZIJA

2021.08.10 15:10

Šiandien neeilinėje sesijoje, Seimas sprendžia su neteisėtos migracijos krize susijusius klausimus: karių įgaliojimų išplėtimą ir sienos su Baltarusija statybas.

Nuo ryto prie Seimo susirinko minia žmonių, pasipiktinusių Vyriausybės planuojamais ribojimais imuniteto COVID-19 neturintiems ar nesitestuojantiems žmonėms.

Galimybių paso galiojimo laikas ilginimas iki dviejų mėnesių – tai reiškia, kad jo QR kodą reikės atnaujinti kas 60 dienų, teigia Registrų centras.

Kadenciją baigusio prezidento Valdo Adamkaus žmona Alma šiuo metu guli ligoninėje, tačiau pranešama, kad jos sveikata gerėja.

Kinija paskelbė atšaukianti savo ambasadorių Vilniuje konsultacijoms, taip pat pareikalavo, kad Lietuva atšauktų savo atstovą Pekine.

Vakar Talibanas užėmė šeštą Afganistano provincijos centrą.

Niujorko teismas pradeda nagrinėti civilinę bylą, kurioje Virginia Jeffrey kaltina Jungtinės Karalystės Jorko kunigaikštį Andrew seksualiniu išnaudojimu.

Prezidentas Gitanas Nausėda susitikęs su Gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro ekspertais aptarė Juozo Lukšos-Daumanto ir kitų Lietuvos partizanų palaikų paieškas.

Gamtosaugininkai įspėja apie Graikijoje siaučiančių gaisrų padarinius migruojantiems paukščiams.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau