Žinios. Duris atveria Vilniaus Gedimino progimnazija – išbandoma, kaip greičiau į mokyklas galėtų grįžti ir kiti moksleiviai

Vakcinuotis nuo COVID-19 sutiktų beveik du trečdaliai šalies gyventojų. Kompanjos „Spinter“ atlikta apklausa, kad tikrai nenori skiepytis tik dešimtadalis lietuvių.

Antanas Guoga Vyriausiajai rinkimų komisijai patvirtino atsisakantis Seimo nario mandato.

Pirmadienį atsidarant vienai iš Vilniaus mokyklų, testuojami mokytojai, pradinukai ir jų šeimos. Mokyklos direktorius sako, kad grįžta didžioji dalis moksleivių, išskyrus tris klases. Jie liks mokytis nuotoliniu būdu.

Programišiai nutekino dar vienos lietuviškos įmonės duomenis. Šįkart DarniPora.lt duomenų bazę su esą 400 tūkst. elektroninio pašto adresų ir slaptažodžių.

Į vaizdo konferenciją Didžiojo septyneto šalių lyderius sukvietęs Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas paragino turtingiausias pasaulio demokratijas veikti išvien ir užtikrinti, kad vakcinos pasiektų visus pasaulyje.

Po septynių mėnesių kelionės Marse sėkmingai nusileido NASA marsaeigis „Perseverans“. NASA sako, kad marsaeigis – puikios būklės.

Baltarusijoje tęsiasi žmogaus teisių aktyvistų kritikuojami teismai. Minsko teismas, uždaręs duris diplomatams ir nepriklausomai žiniasklaidai šiandien teisė žurnalistę ir gydytoją dėl medicininės informacijos apie Ramaną Bandarenką atskleidimo.

Dėl dešimtmečius nesutvarkomo kelio Vilnius–Utena, sostinės gydytojai atsisako darbo regione, miestas nebepritraukia investuotojų.

Sportas. Orai.

Ved. Eglė Bučelytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau