Žinios. Apklausa parodė, kad vakcinuotis nuo COVID-19 sutiktų du iš trijų lietuvių

Vakcinuotis nuo COVID-19 sutiktų beveik du trečdaliai šalies gyventojų. Kompanjos „Spinter“ atlikta apklausa, kad tikrai nenori skiepytis tik dešimtadalis lietuvių.

Prieš pirmadienį Briuselyje vyksiančią Užsienio reikalų tarybą, kurioje bus svarstomi Europos sąjungos ir Rusijos santykiai, užsienio reikalų ministras sako gavęs signalų, kad šįkart bus patvirtintos sankcijos Rusijai.

Antanas Guoga Vyriausiajai rinkimų komisijai patvirtino atsisakantis Seimo nario mandato.

Tarpautinėje politikos arenoje – naujojo Jungtinių Valstijų prezidento Joe Bideno debiutas. Šiandien jis dalyvaus virtualiame Didžiojo septyneto lyderių susitikime, per kurį daugiausia dėmesio bus skiriama kovai su koronaviruso pandemija.

Jungtinės Valstijos sako esančios pasirengusios vėl kalbėtis su Iranu, kad išgelbėtų 2015-aisiais pasiektą branduolinį susitarimą.

Po septynių mėnesių kelionės Marse sėkmingai nusileido NASA marsaeigis „Perseverans“. NASA sako, kad marsaeigis – puikios būklės.

Jungtinių Valstijų respublikonų partijos veteranas, senatorius iš Teksaso Tedas Cruzas įsivėlė į politinį skandalą, kai jo valstijai išgyvenant sunkiai pakeliamą žiemą, su šeima išskrido į Meksikos kurortą Kankuną.

Ved. Eglė Bučelytė.