Žinios. Įsigalioja Bideno potvarkis, kuriuo JAV vėl prisijungia prie Paryžiaus klimato susitarimo

LRT TELEVIZIJA

2021.02.19 08:00

Vyriausioji rinkimų komisija šiandien rinksis nutraukti Seimo nario Antano Guogos įgaliojimų. Rinkimų komisijos vadovė Laura Matjošaitytė sako, kad komisija gavo parlamentaro patikinimą, jog jis dalyvaus posėdyje ir gyvai pagarsins savo pareiškimą dėl Seimo nario mandato atsisakymo.

Šiandien įsigalioja Joe Bideno potvarkis, kuriuo Jungtinės Valstijos vėl prisijungia prie Paryžiaus klimato susitarimo. Naujasis prezidentas jau pasirašė virtinę potvarkių, kuriais įpareigoja vyriausybę imtis veiksmų klimato kaitai lėtinti.

Marsaeigis „Perseverance“, sudėtingiausia žmonijos istorijoje į kosmosą pasiųsta laboratorija, sėkmingai nusileido ir atsiuntė pirmųjų nuotraukų. Beveik trijų milijardų dolerių vertės aparatas nutūpė išdžiūvusios upės deltoje. Jos sąnašose mokslininkai tikisi aptikti kelių milijardų metų senumo buvusios gyvybės pėdsakų.

Vieno Sevilijos senamiesčio baro savininkas, pakvietęs architektus ilgai lauktai rekonstrukcijai, sulaukė staigmenos. Pradėję lupti tinko sluoksnius, jie aptiko, kad baras iš tiesų yra puošni maurų statyta pirtis – hamamas. Gandai apie tai sklandė seniai, bet jais netikėjo net patys architektai.

Orai.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau