Žinios. Naujausia mirčių statistika: tikėtina, kad COVID-19 turėjo įtakos mirtims nuo kraujotakos ligų

Naujausia mirčių statistika rodo koronaviruso poveikį. COVID-19, tikėtina, turėjo įtakos ir mirtims nuo kraujotakos ligų. Nors jų kurį laiką mažėjo, pernai išaugo pora tūkstančių.

Per pandemiją išaugęs nedarbas aptartas prezidentūroje. Gitanas Nausėda bei socialinės apsaugos ir darbo ministrė išsakė savo matymą, kaip mažinti to pasekmes.

Sveikatos apsaugos ministras sako, kad iki šiol nepanaudotos vakcinos nuo COVID-19 išvežiotos į skiepijimo centrus, jos nėra sandėliuojamos.

Internete paskelbta, kad parduodami bendrovės „Orakulas“ klientų duomenys – elektroninis paštas, slaptažodžiai. Tame pačiame forume paviešinta ir „CityBee“ vartotojų informacija.

Baltarusijos teismas dvejų metų laisvės atėmimo bausmes skyrė dviem žurnalistėms, apkaltintoms protestų organizavimu, nors per akcijas prieš autoritarinį prezidentą Aliaksandrą Lukašenką dirbo savo darbą.

Nuo šiandien australai negali skelbti nuorodų į naujienų straipsnius ar feisbuke peržiūrėti vietinių bei tarptautinių naujienų, o vartotojai užsienyje nebemato Australijos naujienų puslapių.

Ved. Ignas Andriukevičius