Žinios. Dulkys: nepanaudotos vakcinos nuo COVID-19 išvežamos į skiepijimo centrus ir nėra sandėliuojamos

Sveikatos apsaugos ministras sako, kad iki šiol nepanaudotos vakcinos nuo COVID-19 išvežiotos į skiepijimo centrus, jos nėra sandėliuojamos.

Per pandemiją išaugęs nedarbas aptartas prezidentūroje. Gitanas Nausėda bei socialinės apsaugos ir darbo ministrė išsakė savo matymą, kaip mažinti to pasekmes.

Internete paskelbta, kad parduodami bendrovės „Orakulas“ klientų duomenys – elektroninis paštas, slaptažodžiai. Tame pačiame forume paviešinta ir „CityBee“ vartotojų informacija.

Baltarusijos teismas dvejų metų laisvės atėmimo bausmes skyrė dviem žurnalistėms, apkaltintoms protestų organizavimu, nors per akcijas prieš autoritarinį prezidentą Aliaksandrą Lukašenką dirbo savo darbą.

Nuo šiandien australai negali skelbti nuorodų į naujienų straipsnius ar feisbuke peržiūrėti vietinių bei tarptautinių naujienų, o vartotojai užsienyje nebemato Australijos naujienų puslapių.

NASA mokslininkai maždaug devintą Lietuvos laiku stebės drąsiausią savo zondo nusileidimą į Marsą, bet niekuo jam negalės pagelbėti.

Ved. Ignas Andriukevičius