Žinios. Kairys susitinka su muziejų atstovais dėl kultūros įstaigų veiklos atnaujinimo: pastarieji teigia esantys pasirengę valdyti lankytojų srautus

Per pandemiją išaugęs nedarbas aptartas prezidentūroje. Gitanas Nausėda bei socialinės apsaugos ir darbo ministrė išsakė savo matymą, kaip mažinti to pasekmes.

Internete paskelbta, kad parduodami bendrovės „Orakulas“ klientų duomenys – elektroninis paštas, slaptažodžiai. Tame pačiame forume paviešinta ir „CityBee“ vartotojų informacija.

Praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 365 nauji koronaviruso atvejai. Nuo COVID-19 mirė dar 11 žmonių.

Kultūros ministras Simonas Kairys šiandien susitinka su Muziejų taryba aptarti kultūros įstaigų veiklos atnaujinimo klausimų. Pasak ministro, kitą savaitę Vyriausybė svarstys muziejų ir galerijų, taip pat bibliotekų, skaityklų bei renginių neišlipant iš automobilio veiklos atnaujinimą.

Baltarusijos teismas dvejų metų laisvės atėmimo bausmes skyrė dviem žurnalistėms, apkaltintoms protestų organizavimu, nors per akcijas prieš autoritarinį prezidentą Aliaksandrą Lukašenką dirbo savo darbą.

Nuo šiandien australai negali skelbti nuorodų į naujienų straipsnius ar feisbuke peržiūrėti vietinių bei tarptautinių naujienų, o vartotojai užsienyje nebemato Australijos naujienų puslapių.

NATO gynybos ministrai svarsto misijos Afganistane ateitį po to, kai buvęs Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas, nepaisydamas sąjungininkų, vienašališkai su Talibanu sutarė, kad amerikiečiai pasitrauks iš Afganistano. Joe Bideno administracija svarsto, ar laikytis pirmtakų plano iki gegužės išvesti visus Amerikos karius, nors didelė rizika, kad tuomet vėl įsigalės Talibanas.

NASA mokslininkai maždaug devintą Lietuvos laiku stebės drąsiausią savo zondo nusileidimą į Marsą, bet niekuo jam negalės pagelbėti.

Ved. Ignas Andriukevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau