Kur važiuojam? Savo vaikams nuoširdus Remigijus Šimašius: dabar yra lengviau būti gerais tėvais nei anksčiau

„Klausimas, apie ką vaikystėje svajojo Tauragėje gimęs Vilniaus meras Remigijus Šimašius, greičiausiai sukinėjasi ne mano vienos galvoje, – svarsto laidos LRT.lt mediatekos laidos „Kur važiuojam?“ vedėja Nomeda Marčėnaitė. – Pasivažinėję radome atsakymus į daug įvairiausių klausimų – nuo filosofinių iki visai buitinių. Ir dar, jei automobilyje sėdi meras – gido ir navigacijos sostinėje nereikės.“

Į susitikimą žvarbią vasario dieną R. Šimašius atėjo pėsčiomis. Prisipažinęs neturįs daug laiko filmavimuisi, sostinės meras atgijo sužinojęs, kad važinėti suplanuota po Vilnių. Dažniau pėsčiomis ar dviračiu keliaujantis per miestą, jis nepeikia ir automobilių – darnaus miesto infrastruktūroje vietos turi būti ir jiems. Net geležinkelio bėgių išraižytame Naujininkų rajone meras regi puikias ateities perspektyvas, džiaugiasi teisingais urbanistiniais, technologiniais ir socialiniais miesto vystymo vektoriais.

„Žinau, kad šypsena mano stigma“, – atsakydamas į klausimą teigia Nomedos pašnekovas, tačiau būtent ji leidžia į žmones, įvykius ar reiškinius žiūrėti optimistiškai, nepasiduoti užgriuvus sunkumams darbe ar asmeniniame gyvenime, nors kartais būtent tuos dalykus suderinti sekasi sunkiausiai.

Į kokią Vilniaus skulptūrą labiausiai panašus R. Šimašius? Kuris gimtadienis jam buvo įsimintiniausias? Kokiu amatu laisvalaikiu užsiima Vilniaus meras ir ko labiausiai nekenčia liberaliausios Lietuvoje partijos valdybos narys, sužinosite pažiūrėję Nomedos Marčėnaitės laidą „Kur važiuojam?“. Pokalbių laida transliuojama kiekvieną antradienį portale LRT.lt. Laidų įrašus galima peržiūrėti LRT mediatekoje.