Kur važiuojam? Edita Mildažytė: per daug nesaugojau vaikų nuo suaugusiųjų gyvenimo

„Kartu su savo pašnekovu keliauju ne tik erdve, bet ir laiku. Visų mūsų kelionės pradžia – vaikystė. Daugybė atsakymų, kodėl esi vienoks ar kitoks – irgi iš ten. Buvo keista, įdomu, kartais labai juokinga, o momentais graudu į šią kelionę leistis su Edita, nes vasaras nuo mažų dienų dažnai leidome drauge, ir kai kurie prisiminimai skamba lyg sutartinė“, – pasakoja laidos „Kur važiuojam?“ vedėja Nomeda Marčėnaitė.

Žurnalistė, TV laidų vedėja, labdaros ir paramos fondo „Bėdų turgus“ vadovė, įsimintinų televizijos projektų sumanytoja Edita Mildažytė prisipažįsta galėjusi būti gera gydytoja: „Jau buvo paruoštas baltas chalatas ir medikės kepuraitė, o stojamųjų egzaminų komisijos pirmininkas tuo metu buvo mano tėvas, bet pasirinkau žurnalistiką – visą gyvenimą ėjau prieš plauką”.

Nuo 1987-ų metų E. Mildažytei televizija buvo tapusi kone pirmaisiais namais. „Čia jausdavausi sava. Televizijos patalpose būdavo galima nusiprausti, išsiskalbti, o dekoracijų sandėlyje net nusnūsti. Čia dirbdavo atsidavę savo darbui, ypatingi žmonės, ir dabar tokie dirba“, – pasakoja pašnekovė.

Tarp daugybės sėkmingų darbų, realizuotų projektų, Edita nebijo prisipažinti turėjusi ne mažiau įspūdingų pralaimėjimų. „Nesėkmės neleidžia mums užsisėdėti prišildytoje vietoje, nuolat skatina judėti pirmyn“, – teigia Nomedos pašnekovė, naujų iššūkių nebijanti Edita Mildažytė.

Ved. Nomeda Marčėnaitė.