Žinios. Sanatorijos „Belorus“ darbuotojai Druskininkuose rengia antrą protesto akciją

LRT TELEVIZIJA

2021.01.28 07:38

Prezidentas Gitanas Nausėda su Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen ir Klaipėdos bei Šiaulių miestų merais aptars masinio skiepijimo nuo COVID-19 planą. Premjerė Ingrida Šimonytė apie pasirengimą masinei vakcinacijai kalbės su sostinės meru Remigijumi Šimašiumi.

Valstiečių ir žaliųjų frakcija Seime šiandien rengia susitikimą su Aplinkos apsaugos departamento vadove Olga Vėbriene. Ji, dėl esą patiriamo aplinkos ministro spaudimo, kreipėsi į generalinę prokuratūrą, jai suteiktas pranešėjos statusas.

Gyventojų indėlių sumai rekordiškai augant, politikai grįžta prie idėjos įteisinti vadinamąsias investicines sąskaitas. Tokias esą galėtų turėti bet koks žmogus ir taip jo pinigai, užuot valgomi infliacijos, neštų uždarbį.

Dėl Europos Sąjungos sankcijų Minsko režimui uždarytos sanatorijos „Belorus“ darbuotojai Druskininkuose rengia antrą protesto akciją.

Baigiantis į Uhaną atvykusių Pasaulio sveikatos organizacijos ekspertų karantinui, specialistai turėtų pradėti savo misiją – išsiaiškinti koronaviruso kilmę.

Orai. Sportas.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau