Žinios. Neringos miesto taryba spręs, ar apmokestinti įvežamus keturračius 500-ais eurų

LRT TELEVIZIJA

2021.01.28 07:10

Prezidentas Gitanas Nausėda su Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen ir Klaipėdos bei Šiaulių miestų merais aptars masinio skiepijimo nuo COVID-19 planą. Premjerė Ingrida Šimonytė apie pasirengimą masinei vakcinacijai kalbės su sostinės meru Remigijumi Šimašiumi.

Šiandien Neringos miesto taryba spręs, ar apmokestinti į pusiasalį įvežamus keturračius 500-ais eurų. Kuršių Nerijos nacionaliniame parke nelegaliai pramogauti pamėgo ledų rogių ir keturračių vairuotojai.

Jungtinių Valstijų prezidentas Joe Bidenas pristato naują migracijos politiką, o aktyvistai stiprina savo palaikymo kampaniją. Bideno siūlomos pataisos palengvintų maždaug 11-os milijonų šalyje gyvenančių migrantų kelią pilietybės link.

Rusijos regioninis teismas svarstys opozicionieriaus Aleksejaus Navalno apeliaciją. Navalno advokatai prieštarauja paskelbtam 30-ties dienų areštui ir reikalauja jį paleisti iki vasario pradžioje numatyto teismo.

Kauno hospiso namai nerimauja, kad neturės kur sandėliuoti iš Norvegijos atgabenamos paramos. Vilkikas su funkcinėmis lovomis, staliukais, kita įranga į Kauną turėtų atvažiuoti vasario viduryje.

Orai. Sportas.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau