Žinios. Aplinkos ministerija nustatė, kad AAD direktorė Vėbrienė priėmė teisės aktų neatitinkančių sprendimų

Vyriausybė nusprendė iki kovo pratęsti karantiną ir judėjimo ribojimus tarp savivaldybių ribojimą.

Antrą parą toliau intensyviai sningant, skaičiuojami nuostoliai. Dėl gausaus sniego sukeltų gedimų elektros neturi apie 50 tūkst. vartotojų. Daugiausia gedimų Vilniaus regione – Trakuose, Šalčininkuose, taip pat Utenos regione.

Per vakar patvirtinti 1278 nauji užsikrėtimai koronavirusu. Protrūkiai fiksuojami socialinės globos įstaigose, įmonėse. Per vakar dėl COVID-19 mirė dar 24 žmonės.

Galbūt skiepijimo eilę pažeidę žmonės šią savaitę turėtų būti paskiepyti antrąja doze. Šilalės rajono savivaldybė iš SAM kol kas raštiško nurodymo nesulaukė.

Teismas nusprendė, kad LVŽS pirmininkui Ramūnui Karbauskiui priklausanti viena didžiausių Lietuvos žemės ūkio grupių „Agrokoncernas“ už trąšas turės sumokėti beveik 5,5 tūkst. eurų antidempingo muitą.

Rusijos Valstybės Dūma viienbalsiai pritarė siūlymui penkeriems metams pratęsti susitarimą su Jungtinėmis Valstijomis dėl branduolinės ginkluotės ribojimo.

Aplinkos apsaugos departamento veiklos patikrinimą atlikusi Aplinkos ministerija nustatė, kad departamento direktorė Olga Vėbrienė priėmė teisės aktų neatitinkančių sprendimų.

Jau beveik metus žiūrovų į sales pakviesti negalintis Šiaulių dramos teatras, pirmąją šių metų premjerą parodė internete.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau