Žinios. Vokietijos kanclerė pasisako už karantino pratęsimą iki balandžio mėnesio

Lietuva mini Sausio 13-osios įvykių trisdešimtmetį. Pagerbiant Laisvės gynėjų atminimą, prie televizijos bokšto, Seimo, LRT televizijos ir radijo pastato, kur tą naktį budėjo tūkstančiai žmonių, pasirengusių taikiai pasipriešinti sovietų agresijai, padėtos gėlės ir vainikai.

Per vakar Lietuvoje patvirtinti 902 nauji užsikrėtimai koronavirusu, mirė dar 27 žmonės. Lietuvą pasiekė pirmoji bendrovės „Moderna“ vakcinos nuo COVID-19 siunta 2400 dozių. Nuo šiol sausį ir vasarį kas savaitę numatoma atgabenti vis naujas „Moderna“ vakcinos siuntas.

Lietuvos Seimas šiandien pirmą kartą posėdžiauja nuotoliniu būdu.

Vokietijos kanclerė, pranešama, pasisako už karantiną iki balandžio, o Pasaulio sveikatos organizacija teigia, kad grupinio imuniteto šiemet pasiekti dar nepavyks.

Amerikoje Kongresas po dviejų valandų renkasi priimti kreipimosi į viceprezidentą, kad jis su kitais kabineto nariais nušalintų Donaldą Trumpą. Kitaip jau rytoj žadama pradėti antrąją jo apkaltą dėl maišto kurstymo.

Nors pernai dešimtadaliu mažėjo nusikaltimų artimoje aplinkoje, nevyriausybinės organizacijos ragina nedžiūgauti.

Valstybės saugumo departamentas įrenginėdamas muziejų, aptiko budėjimo žurnalą, kuris pradėtas pildyti beveik iškart po sausio įvykių, bet kai dar niekas nežinojo, kaip mums seksis įtvirtinti savo nepriklausomybę.

Ved. Jovita Vitkauskė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau