Žinios. FTB praneša: per artimiausias savaites ginkluotos grupės JAV gali rengti demonstracijas

LRT TELEVIZIJA

2021.01.12 07:11

Amerikiečių žiniasklaida skelbia Federalinio Tyrimų Biuro pranešimą, kad per artimiausias savaites Vašingtone ir kitur šalyje ginkluotos grupės gali rengti demonstracijas.

Sausio 13-osios išvakarėse Seimo nariams bus pristatyta rezoliucija „Dėl Laisvės gynėjų dienos trisdešimtmečio“, kuria primenama, kad istorinę pergalę iškovojo Lietuva, kuriai tuo metu vadovavo Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis.

Artimiausiomis dienomis žlugs prekių tiekimo Šiaurės Airijai grandinė, perspėjo šios Londono žinioje esančios provincijos vežėjai, nes prekių pervežimai dabar tesudaro 30-40 procentų įprasto srauto. Padėtį apsunkina ne tik apribojimai dėl pandemijos, bet ir kliūtys pasienyje, kai Jungtinė Karalystė pasitraukė iš bendros Europos Sąjungos rinkos.

Valstybės saugumo departamentas įrenginėdamas muziejų, aptiko budėjimo žurnalą, kuris buvo pradėtas pildyti beveik iškart po sausio įvykių, bet kai dar niekas nežinojo, kaip mums seksis įtvirtinti savo nepriklausomybę.

Orai.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau