Žinios. Šiemet pirmą kartą išmokėti atlygiai pranešėjams: nors jų daugėja – apsauga vis dar neužtikrinama

Pirmadienį darbą baigti turėtų Seimo kanceliarijos specialistai, rengiantys siūlymus dėl nuotolinio parlamento darbo. Pasiūlymai pirmiausia bus pateikti Seimo valdybai, vėliau vyks konsultacijos parlamento frakcijose.

Lietuvos užsienio reikalų ministerija siūlo režimo persekiojamiems baltarusiams nemokamai išduoti nacionalines Lietuvos vizas. Toks Vyriausybės nutarimo projektas turėtų būti svarstomas šią savaitę per Ministrų kabineto posėdį.

Kartų solidarumo sąjungos-Santalkos Lietuvai lyderis, buvęs kandidatas į prezidentus Arvydas Juozaitis traukiasi iš partijos pirmininko pareigų. Tai praneša „Kauno diena“. Juozaitis teigė, kad partijoje liks tie, kas politikos būdu tiki galintys veikti.

Šiemet pirmą kartą išmokėti atlygiai pranešėjams. Vienu atveju jis buvo 15 tūkst. eurų. Daugėja ir gaunančių pranešėjo statusą, dvigubai daugiau pradedama tyrimų.

Vienišiausiu pasaulio drambliu vadinamas Kavanas iš Pakistano perkeliamas į Kambodžą. Atlikti tokią gyvūno operaciją ragino ne tik aplinkosaugininkai. Kavano istorija išgarsėjo, kai jo gerove susirūpino ir pasaulio įžymybės.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau