Žinios. Būrius žmonių prie eglučių stebintys epidemiologai: po savaitės turėsime infekcijų šuolį

Paskutines dienas dirbanti Vyriausybė už reprezentacines lėšas iš monetų kalyklos įsigijo 20 sidabrinių medalių padėkoti Vyriausybės kanceliarijos, atskaitingų įstaigų ir savivaldybių darbuotojams.

Per praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 1 976 užsikrėtimo koronavirusu atvejai. Dar 11 COVID-19 užsikrėtusių žmonių mirė, jų amžius siekė 50–89 metų. Daugiausiai naujų atvejų registruota Kaune – 451 bei Vilniuje – 404.

Šalies didmiesčiuose perpus mažiau žmonių keliauja viešuoju transportu. Vežėjai mažina gatvėse autobusų ir troleibusų, vairuotojams siūloma išnaudoti apmokamas atostogas, neatmetamas ir prastovų scenarijus.

Europos Komisija yra parengusi minimalios algos nustatymo direktyvą visoms sąjungos šalims. Tačiau tai nereiškia, kad visos Bendrijos šalys gautų vienodą minimalią algą.

Baltarusijoje tęsiantis protestams, Minsko gyventojai į mitingus renkasi daugiabučių kiemuose. Atskirai į mažesnes grupes sostinės rajonuose besibūriuojantys protestuotojai vėliau patraukia į didesnes gatves.

Mėnesį Vokietijos Mukrano uosto prieigose prastovėjęs Rusijos dujų gigantui „Gazprom“ priklausantis vamzdynus jūroje klojantis laivas „Akademik Čerskij“, techniškai galintis užbaigti tiesti antrąjį Rusijos eksporto dujotiekį iki Vokietijos „Nord Stream 2“, grįžta į Kaliningrado uostą, rodo pasaulinės jūrų laivų vietos nustatymo sistemos duomenys.

Dėl paskelbto bankroto bendrovei „Lietuvos cukrus “, kuri valdo fabriką Marijampolėje, Suvalkijos ūkininkai kol kas nežinioje dėl kitų metų pavasario – ar fabrikas veiks, kiek žaliavos ir išvis ar jos reikės.

Europos valstybėms svarstant, kaip šiemet atrodys Kalėdos, Suomijos šiaurėje Kalėdų senelis jau priima svečius.

Sportas. Orai.

Ved. Eglė Bučelytė.