Žinios. Augant koronaviruso testų skaičiui, specialistai pripažįsta: kai kada iki trečdalio atsakymų gali būti klaidingi

Augant atliekamų koronaviruso testų skaičiui, didėja ir klaidų tikimybė. Specialistai pabrėžia, kai kada ir trečdalis tyrimų gali būti klaidingi – parinkus ne tą testo tipą ar procedūrą darant ne laiku.

Naujausiais duomenimis, Europoje užfiksuotų mirčių dėl koronaviruso skaičius peršoko 400 tūkstančių.

Simbolišką dieną. Šiandien sueina lygiai 102 metai, kai Lenkijos moterims suteikta teisė balsuoti. Varšuvoje ir kituose miestuose vyksta didelė akcija už moterų apsisprendimo teisę.

Kiekviena nauja valdžia žada skirti daugiau dėmesio ir rūpesčio neįgaliesiems, jų užimtumui ir integracijai. Tačiau su neįgaliųjų organizacijomis dirbančios ir neįgalius vaikus auginančios šeimos sako, kad, sistema nesikeičia jau daug metų, ir neatmeta galimybės dėl pažeidžiamų teisių paduoti valstybę į teismą.

Per koronaviruso pandemiją pavojingų atliekų tvarkymo įmonės „Toksika“ darbų apimtys išaugo kelis kartus.

Mėgindamos stabdyti koronaviruso plitimą, Italija ir Prancūzija užtikrina, kad keltuvai jų slidinėjimo kurortuose tikrai neveiks per Kalėdų atostogas.

Visoje Prancūzijoje šiandien vyksta dešimtys protesto akcijų prieš naują įstatymą, numatantį bausmę už dirbančių policininkų vaizdų viešinimą.

Kauno technologijos universitete įdiegta dirbtinio skrandžio sistema.

Ved. Eglė Bučelytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau