Žinios. Veryga: Vyriausybė kitą savaitę gali svarstyti apie papildomus ribojimus

Dar 22 žmonės mirė nuo COVID-19 ligos, nuo epidemijos Lietuvoje pradžios korona- virusas nusinešė 471 gyvybę. Nustatyti 2339 nauji COVID-19 ligos atvejai.

Prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė, kad patvirtins ne visus paskirtosios premjerės Ingridos Šimonytės pateiktus kandidatus į ministrus, nors pripažįsta, kad sąrašas buvo su juo derintas.

Baltarusijos režimui lojalių pareigūnų sumuštas baltarusis prašo Lietuvos prokurorų pradėti ikiteisminį tyrimą ir pripažinti prieš jį naudotą smurtą nusikaltimais žmoniškumui.

Baltarusijos naujienų agentūros praneša, kad Aliaksandras Lukašenka žada palikti prezidento postą, kai bus priimta nauja konstitucija.

Tradicinę masinio apsipirkimo dieną – juodąjį penktadienį – Lietuvoje šiemet galima vadinti juoduoju mėnesiu, nes nuolaidos ir akcijos taikomos ilgai. Įprasto trijų dienų išpardavimo dėl koronaviruso atsisakyta.

Su koronoviruso antrąja banga kovojantis pasaulis ruošiasi vakcinų transportavimui. Prancūzijos oro linijos skiepų gabenimui pritaiko lėktuvus.

Prezidentas Gitanas Nausėda žada kreiptis į Konstitucinį teismą, jei nuostatos dėl žvejybos ir medžioklės režimo Žuvinto biosferos rezervate nebus pataisytos.

Australijos veterinarai pasirengė naujam gaisrų sezonui – paruošta nauja, visa reikalinga technika aprūpinta laukinių gyvūnų klinika ant ratų. Ji keliaus po šalį ten, kur jos labiausiai reikės.

Orai. Sportas.

Ved. Eglė Bučelytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau