Kodėl vaikai taip mėgsta blynus?

Kulinarinės laidos „Gamina vaikai“ vedėjai – Giedrius Savickas ir Patricija šįkart kalba apie visų vaikų itin mėgstamą patiekalą – blynus. O kaip gi jų nemėgti, kai galima pagaminti tiek daug įvairių variantų šių gardėsių. Ne paslaptis, kad blynai gali būti gaminami iš skirtingų rūšių miltų ir gardinami įvairiais ingredientais, todėl neabejotinai šis patiekalas patinka net ir išrankiausiems gurmanams.

Kol vedėjai dalijasi savo nuomonėmis apie blynus, tuo metu kaime mažieji pagalbininkai šios laidos šefams renka dar šiltus, ką tik išperėtus vištų kiaušinius.

Netrukus prisistato ir jaunieji šefai – Elžbieta, Luiza ir Julijus – jie atskleidžia, dėl ko nusprendė dalyvauti kulinarinėje vaikų kovoje. Elžbieta ir Julijus atvyko įsitikinti, ar laidoje jiems gaminti seksis taip pat puikiai, kaip ir namuose, o Luiza nori patobulinti savo gaminimo įgūdžius bei suprasti, ar kitiems vaikams patinka jos gamintas maistas. Tam, kad jaunieji šefai pasitemptų ir pagamintų pačius geriausius savo kada nors gamintus patiekalus, Giedrius į laidą pakvietė ir iškalbingąją vaikų komisiją – Vygaudą, Emą bei Adomą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau