Žinios. Valdantieji žada vėl spręsti nedidelio narkotinių medžiagų turėjimo dekriminalizavimo klausimą

Per vakar nustatyta 2272 naujų užsikrėtusiųjų koronavirusu. Nuo COVID-19 mirė 16 žmonių. Užkratas plinta ir Seime.

Mokslininkai perspėja, kad pildosi blogasis scenarijus – Lietuvoje COVID-19 serga per 30 tūkst. žmonių.

Lietuva, Latvija ir Estija išplėtė sankcijas Baltarusijos režimo pareigūnams – į juodąjį sąrašą įtraukė informacijos ir sporto ministrus bei milicijos pareigūnus.

Amerikiečių „Pfizer“ ir vokiečių „BioNTech“ į Jungtinių Valstijų Maisto ir vaistų administraciją kreipiasi prašydamos skubos tvarka patvirtinti jų sukurtą vakciną nuo koronaviruso. Atskirai įmonės taip pat sieks gauti licenciją Europos Sąjungoje.

Donaldui Trumpui nepavykstant teismuose įrodyti prezidento rinkimų balsų klastojimo, kadenciją baigiantis Jungtinių Valstijų vadovas ieško kitų būdų apeiti demokratui Joe Bidenui pergalę atidavusių rinkėjų valią.

Valdantieji žada vėl spręsti, ar dekriminalizuoti nedidelio narkotinių medžiagų kiekio turėjimą, vartojimą ir dalijimąsi.

LRT TELEVIZIJOS laidai „Savaitė“ parodžius reportažą apie Vyriausiojo administracinio teismo pirmosios instancijos teismui grąžintą bylą dėl nelegalių kotedžų Vilniuje, vadinamajame Signatarų kvartale, Seimo konservatoriai Andrius Kupčinskas, Monika Navickienė ir Aistė Gedvilienė kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą, prašydami įvertinti Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos veiklą nelegalių kotedžų statybų Vilniuje istorijoje.

Bažnyčios jau dalija kalėdaičius. Nors įprastai jie pradedamii dalyti gruodį, tikintieji suskubo jų prašyti dar spalį.

Sportas. Orai.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau