Žinios. Azerbaidžanas perima pirmą teritoriją, kurią jam numato paliaubų su Armėnija sutartis

LRT TELEVIZIJA

2020.11.20 14:21

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 2272 koronaviruso atvejai, penktadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Tai didžiausias užsikrėtimų skaičius šalyje nuo pandemijos pradžios. Taip pat skelbiama apie 16 mirčių nuo koronaviruso. Vakar vakare Seimo pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen pranešus apie užsikrėtimą, su ja kontaktavusi kandidatė į premjerus Ingrida Šimonytė ir Seimo vicepirmininkas Andrius Mazuronis šįryt taip pat nusprendė išsitirti dėl COVID-19.

Vyriausybė prognozuoja, kad šios savaitės pabaigoje dėl koronaviruso šalies ligoninėse bus gydoma apie 2 tūkstančiai pacientų. Daugiausia jų, turėtų būti Klaipėdoje – apie 600, apie pusę tūkstančio Vilniuje.

LRT Tyrimų skyriaus duomenys rodo, kad Vyriausybės įpareigotas Statistikos departamentas įsigijo duomenų valdymo platformą iš užsienio bendrovės, kuri prieš tai paslaugą Vyriausybės kanceliarijai siūlė nemokamai.

ES lyderiai per vakarykštę vaizdo konferenciją nerado sprendimo dėl strigusio Bendrijos biudžeto ir ekonomikos gaivinimo plano, iš viso beveik dviejų trilijonų eurų paketo.

Po pralaimėjimo Kalnų Karabache Armėnija paskyrė naują gynybos ministrą. Tuo metu Azerbaidžanas perima pirmą teritoriją, kurią jam numato paliaubų su Armėnija sutartis.

Donaldui Trumpui nepavykstant teismuose įrodyti prezidento rinkimų balsų klastojimo, kadenciją baigiantis Jungtinių Valstijų vadovas ieško kitų būdų apeiti demokratui Joe Bidenui pergalę atidavusių rinkėjų valią.

LRT TELEVIZIJOS laidai „Savaitė“ parodžius reportažą apie Vyriausiojo administracinio teismo pirmosios instancijos teismui grąžintą bylą dėl nelegalių kotedžų Vilniuje, vadinamajame Signatarų kvartale, Seimo konservatoriai Andrius Kupčinskas, Monika Navickienė ir Aistė Gedvilienė kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą, prašydami įvertinti Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos veiklą nelegalių kotedžų statybų Vilniuje istorijoje.

Bažnyčios jau dalija kalėdaičius. Nors įprastai jie pradedami dalyti gruodį, tikintieji suskubo jų prašyti dar spalį.

Beveik pusšimtis miestų ir per 40 tūkstančių lankytojų - tiek žmonių peržiūrėjo nuotolinį architektūros festivalį „Open House Worldwide“.

80-metis britas Jimmy Cornellas su komanda išplaukė į kelionę aplink pasaulį. Keliautojai seks Fernando Magelano keliu, kuriuo šis plaukė prieš 500 metų.

Orai.

Ved. Marijus Žiedas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau