Žinios. Šiandien visi norintys gali dalyvauti Konstitucijos egzamine, kuris vyks tik internetu

LRT TELEVIZIJA

2020.11.11 08:43

Vyriausybė ketina tikslinti kai kuriuos karantino ribojimus. Ministrų kabinetui bus siūloma, kad kaukių dėvėjimas nebebūtų privalomas vaikams ikimokyklinio ugdymo įstaigose, dabar kaukes dėvėti viešose vietose privalo visi asmenys nuo šešerių metų.

Jungtinė Karalystė, Prancūzija ir kai kurios kitos šalys šiandien mini ugnies nutraukimo dieną – kai Pirmajame pasauliniame kare nutilo ginklai.

Pasaulio lyderiai pradėjo telefonu sveikinti Joe Bideną, o jis sako pranešęs, kad Amerika grįžo ir vadina nesusipratimu Donaldo Trumpo nenorą rengtis perduoti valdžią.

Šiandien visi norintys gali dalyvauti Konstitucijos egzamine. Daugėjant koronaviruso atvejų, 14 kartą rengiamas egzaminas vyks tik internetu. Egzaminas prasidės 9 ryto ir truks iki 13 valandos. Prisijungti galima bet kuriuo metu, Užduotis galima atlikti svetainėje konstitucijosegzaminas.lt, joms skirtos 45 minutės.

Monakas pastatė trečiąjį savo uostą ir pirmąjį už šalies teritorijos ribų. Tai tikra atgaiva miesto-valstybės turtuoliams, kuriems nebepakanka vietos prišvartuoti savo jachtų pačiame Monake.

Kinija šiandien apsiperka – dvigubų vienuoliktukų diena, dar vadinama vienišių diena – yra didžiausių pasaulyje išpardavimų laikas.

Orai. Sportas.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau