Žinios. EK pirmininkė: Amerika pasikeitė ir Europos santykiai su ja nebebus tokie, kaip anksčiau

LRT TELEVIZIJA

2020.11.11 08:10

Vyriausybė ketina tikslinti kai kuriuos karantino ribojimus. Ministrų kabinetui bus siūloma, kad kaukių dėvėjimas nebebūtų privalomas vaikams ikimokyklinio ugdymo įstaigose, dabar kaukes dėvėti viešose vietose privalo visi asmenys nuo šešerių metų.

Spalį savivaldybes pasiekė pinigai, skirti moksleivių nuotolinio mokymo priemonėms įsigyti. Tačiau praėjus mėnesiui po pinigų pervedimo, mokytojų profsąjungos sako, kad iki šiol ne visos mokyklos aprūpintos skaitmeninėmis priemonėmis, kai kuriose mokyklose į nuotolinio ugdymo įrankius investuoja patys tėvai.

Armėnijos sostinėje Jerevane šiandien 17 opozicijos partijų rengia didelį protestą dėl pasirašytų paliaubų su Azerbaidžanu, vadindamos jas gėdingiausiu puslapiu istorijoje.

Sparčiai plintantis koronavirusas Lenkiją verčia smarkiai riboti šiandienines Nepriklausomybės dienos iškilmes, bet kasmetinis kraštutinių dešiniųjų sambūris neatšaukiamas.

Amerika pasikeitė ir Europos santykiai su ja nebebus tokie, kaip anksčiau net į valdžią atėjus atėjus Joe Bidenui, pareiškė Europos Komisijos pirmininkė ir ragino nepuoselėti nostalgijos laikams, kurie nebegrįš.

Jungtinė Karalystė praneša, kad šią savaitę Folklando salose baigtos šalinti minos, likusios po 1982-aisiais vykusio karo.

Orai.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau